Soft tipo liemenėlė, kas tai ?

July 2, 2018

Žodis " braletė" asocijuojasi su grožiu ir .. per mažu krūtinės laikymu? Bralečių populiarumo laiku labai norėjosi, kad gražios ir seksualios liemenėlės atliktų ir kasdienai būtinai reikalingas funkcijas. Todėl "soft tipo" liemenėlės dabar tapo kasdienėmis moters draugėmis visame pasaulyje.

 

Sveikos ? Lankelių nebuvimas ir elastinės dalys, prisitaikančios prie kiekvienos figūros, pašalina tradicinio liemenuko spaudimą ir "įrėminimo" jausmą, garantuoja patogumą ir pamiršimą, kad išvis dėvi liemenėlę.

"Soft tipo" liemenėlė yra tiesiog "minkšta liemenėlė" atliekanti visas lyg šiol įprastų liemenėlių funkcijas, tik draugiškesnė sveikatai ir patogumui.

 

Kad tokia sveika minkšta liemenėlė be lankelių gali atlikti ir kasdienės liemenėlės funkciją mums pavyko įrodyti, kai visiems turimiems modeliams pritaikėme naujos technologijos pakietinimus, kurie tokie pat patogūs, nejuntami ir prisitaikantys, kaip minkšta braletė. O visgi kartais norisi ar reikia daugiau krūtinės dengimo ir pakėlimo, nei gali pasiūlyti nėriniuota braletė. Mūsų misija, kad "soft tipo" arba minkštas liemenėles moterys dėvėtų kasdien ir galėtų džiaugtis sveiku komfortu bei neatsiejamu grožiu. Garantuojame ir puikų krūtinės kėlimą bei laikymą.

O smagiausia, kad moterims taip patinka jausmas dėvint šias minkštas liemenėles, kad įprasti varžantys liemenukai pagal visame pasaulyje įsibėgėjančias tendencijas tiesiog tampa atgyvena.

 

Wear with Confidence

Go with Love

 

 

Please reload

Kiti įrašai

November 2, 2019

October 21, 2019

October 2, 2019

June 10, 2019

Please reload

Putvinskio g. 42, Kaunas

El.p. dovivi.bra@gmail.com

Tel. nr.: +370 623 24172

©2016 Dovivi.bra