Dovivibra, kurybine erdve.jpg

Kūrybos ateljė

Rezervuok laiką Tau patogiu metu ir užsuk į Dovivi.bra jaukią kūrybinę studiją, įsikūrusią Kauno centre Putvinskio g. 42. Išsirink nėrinius, apžiūrėk, paliesk, užsisakyk arba tiesiog užsuk pasimatuoti apimčių ir susipažinti!

Laiką rezervuok numeriu +37062324172

arba įsigyk mūsų grožių iš internetinės parduotuvės! 

Viskas prasidėjo nuo liemenėlės: bandymu būdu sugalvota liemenėlės kaušelio įtempimo tecnologija puikiai tiko pakeisti atgyvenusias liemenėles su lankeliais. Metai iš metų gimė patogūs ir visiškai sveiki minkšti liemenukai ypatingi savo prisitaikymu ir išryškinimu subtiliausių moters kūno išlinkimų, bei itin draugiški moters sveikatai.

 

Prasidėjus nuo liemenėlės Dovivi.bra tapo ne tik iššūkiu nusistovėjusioms apatinių tendencijomis, bet ir kvietimu moterims atkreipti dėmesį į save: ką dėvi, kokia sudėtis, kaip jautiesi dėvėdama? Skirti dėmesio ne tik išvaizdai, bet ir mintims, pasitikėjimui. Priimti save ir mėgautis.

Kodėl aš kuriu?

Man šis procesas teikia džiaugsmą, mane žavi,

kad mano kūryba nepaklūsta jokioms apatinių siuvimo taisyklėms.  Speciali mano sugalvota technologija taikoma visoms liemenėlėms yra unikali ir tokia paini, kad gali būti pritaikyta tik mažam kiekiui pagal individualius išmatavimus siuvamų grožių.. :) 

Darbas vyksta labai maloniai lėtai, prireikus pasitarnauja ne tik siuvimo mašina. Kad delikačiai išbaigti smulkiausias detales ir užtikrinti krūtinės formavimą kartais pasitelkiama ir tiesiog įprasta adata su siūlu, daug kantrybės, vaizduotės ir meilės. Kiekvienas gaminys gimsta specialiai pagal Jūsų užsakymą, todėl gali būti siuvama tiek pagal įprastus dydžius, tiek pagal Jūsų individualius išmatavimus. Visada rekomenduoju pagal individualius išmatavimus :) 

Dovile Baskyte, Dovivibra įkūrėja.jpg
 

SUSIPAŽINKIME

Putvinskio g. 42, Kaunas, Lietuva

ŽINUTĖ MUMS

Success! Message received.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black YouTube Icon