Rezervuok laiką Tau patogiu metu ir užsuk į Dovivi.bra jaukią kūrybinę studiją, įsikūrusią Kauno centre Putvinskio g. 42. Išsirink nėrinius, apžiūrėk, paliesk, užsisakyk arba tiesiog užsuk pasimatuoti apimčių ir susipažinti !

Laiką rezervuok numeriu +37062324172

arba įsigyk mūsų grožių iš internetinės parduotuvės! 

Dovivibra, ranku darbo apatiniai.jpg

Kas yra Dovivi sveiki apatiniai ir maudymosi kostiumėliai ?

Dovivi unikalumas yra išradimas: tai - technologija, kurios nerasite niekur kitur.

"Noriu papasakoti, kodėl tikiu, kad Dovivi liemenėlės gali būti patogiausios pasaulyje: be to, kad renkuosi natūralias ir prabangias medžiagas, dar svarbiau, kad mano kūryba  nepaklūsta jokioms apatinių siuvimo taisyklėms.  Speciali technologija taikoma visoms liemenėlėms yra unikali ir tokia paini, kad gali būti pritaikyta tik mažam kiekiui pagal individualius išmatavimus siuvamų grožių.. :) 

Darbas vyksta labai maloniai lėtai, prireikus pasitarnauja ne tik siuvimo mašina. Kad išbaigti delikačias smulkiausias detales ir užtikrinti krūtinės formavimą kartais pasitelkiama ir tiesiog įprasta adata su siūlu, daug kantrybės, vaizduotės ir meilės. Čia nėra jokių standartinių lekalų: kiekvienas gaminys gimsta specialiai pagal Jūsų užsakymą, todėl gali būti siuvama tiek pagal įprastus dydžius, tiek pagal Jūsų individualius išmatavimus. Visada rekomenduoju pagal individualius išmatavimus :) 

                 su meile, 

                                    Dovivi įkūrėja Dovilė "

 

Viskas prasidėjo nuo liemenėlės: bandymu būdu sugalvota liemenėlės kaušelio įtempimo tecnologija puikiai tiko pakeisti atgyvenusias liemenėles su lankeliais. Metai iš metų gimė patogūs ir visiškai sveiki minkšti liemenukai ypatingi savo prisitaikymu ir išryškinimu subtiliausių moters kūno išlinkimų, bei itin draugiški moters sveikatai.

 

Prasidėjus nuo liemenėlės Dovivi.bra tapo ne tik iššūkiu nusistovėjusioms apatinių tendencijomis, bet ir kvietimu moterims atkreipti dėmesį į save: ką dėvi, kokia sudėtis, kaip jautiesi dėvėdama? Skirti dėmesio ne tik išvaizdai, bet ir mintims, pasitikėjimui. P r i s i m i n t i savo ypatingumą, kad viduje įsivyrautų harmonija.

Tai pirmas prisiglaudimas ryte ir paskutinis palytėjimas vakare..

Tai daugiau nei rūbas tai drąsa mylėti, drąsa pasitikėti, drąsa džiaugtis visomis savo savybėmis, drąsa rinktis ir rengtis taip kaip norime jaustis. Drąsa Patikėti ir Pasitikėti geriausia savo versija.

Mes tikime meile sau - savo asmenybei, savitam mąstymui, savo energijai, savo spinduliavimu kitiems žmonėms, savo svarba čia ir dabar. Kuriame moteriai, kuri švyti, moteriai, kuri įkvėpia !

 

SUSIPAŽINKIME

Putvinskio g. 42, Kaunas, Lietuva

ŽINUTĖ MUMS

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black YouTube Icon

Putvinskio g. 42, Kaunas

El.p. dovivi.bra@gmail.com

Tel. nr.: +370 623 24172

©2016 Dovivi.bra