top of page

3 minučių ĮKVĖPIMO/PASITIKĖJIMO MEDITACIJA
3 minučių ĮKVĖPIMO MEDITACIJA


Patogiai įsitaisyk

Tereikia skaityti


Ar žinai, kad visos mintys, kurios sukasi mūsų galvoje – nėra mūsų? Jos ateina ir išeina, mes galime rinktis, kurias mintis pasilikti, o kurias paleisti. Kuriose užsisukti, o su kuriomis atsisveikinti. Jei sulyginsime mintis su debesimis: mes būtume tarsi kalnas, kuris užtikrintas ir ramus didingai savo viršūne siekia dangų, o debesys ateina ir praeina pro jį. Debesys neturi jokios įtakos kalnui. Kalno didybė nesikeičia nei nuo debesų kiekio, nei nuo jų slinkimo greičio.


Ramiai įkvėpiam ir iškvėpiam. Pastebim mintis, kaip debesis, mintys ateina ir tegu jos plaukia tolyn. Su įkvėpimu ĮKVĖPIAM pasitikėjimą, IŠKVĖPIAM abejones. Tegu neraminančios mintys kaip debesėliai plaukia savo keliais. Su įkvėpimu PRISIPILDOME meilės, o IŠKVĖPIAME baimes. Jei viską darant gyvenime klaustume savęs: „ o ką darytų meilė?“, tokia meilė, kuri pirmiausia leistų atleisti sau už viską ko nepadarėm, nespėjom, nepasakėm, neleidom, nedrįsom ir t.t.. ĮKVĖPIAM mylintį atleidimą sau , prisipildome malonios šiltos atplaiduojančios šviesos su įkvėpimu ir IŠKVĖPIAME visus kaltinimus sau, suvaržymus sau. ĮKVĖPIAM tikėjimą gyvenimu. Ar tiki stebuklais? Gyvenimas visada yra paruošęs geriausią planą mums, kurio mes net nesugalvotume patys. IŠKVĖPIAM nekantrumą ir planavimą. Leidžiam sau su ĮKVĖPIMU įkvėpti malonios atplaiduojančios šviesos, o su IŠKVĖPIMU paskirstyti atsipalaidavimą po visą kūną: atsipalaiduoja pirštų galiukai , pėdos, blauzdos, šlaunys, dubuo, pilvas, širdis, plaučiai, rankos, kaklas, galva, veidas... Su ĮKVĖPIMU ir naujomis mylinčiomis mintimis atpalaiduojame viso kūno raumenis. IŠKVĖPIAM likusį nepasitenkinimą savimi ar kitais. ĮKVĖPIAM galimybes, o IŠKVĖPIAME pasiteisinimus. ĮKVĖPIAM džiaugsmą , o IŠKVĖPIAM pyktį ar pavydą. Su ĮKVĖPIMU pajuntame, kaip norėtume jaustis šiuo metu, su IŠKVĖPIMU leidžiame sau taip jaustis, su ĮKVĖPIMU pajuntame kaip mes norėtume jaustis įgyvendinę savo didžiausią svajonę, o su IŠKVĖPIMU pasijaučiame taip DABAR.


Ar žinai, kad mintys kuria mūsų realybę? Ar žinai, kad Tavo drąsiausios svajonės yra PER MAŽOS, nes Tu esi kur kas didesnis stebuklas nei galėtum pagalvoti. Ir nei galėtum sau leisti pagalvoti. Todėl LEISK SAU. Leisk sau dabar pajausti savo vidinę ramybę, savo vidinę didybę, kuri nepriklauso nuo išorinių priežasčių. Nusišypsok sau, prisimink kokia vertinga/as esi. Tau nereikia jokio patvirtinimo iš išorės. Tiesiog taip yra, tereikia prisiminti ir priminti sau. Tu esi Stebuklas ar jauti ?


Kelias dienas Leisk sau prisiminti šias mintis ir pastebėk, kaip keičiasi smulkmenos. Mes pritraukiame tai, ką mes spinduliuojame. Leiskim sau spinduliuoti pasitikėjimą.


www.dovivibra.com

Comments


bottom of page