top of page

Kodėl Dovivi.bra yra BRA?

Dovivi unikalumas yra išradimas: tai - technologija, kurios nerasite niekur kitur.

"Noriu papasakoti, kodėl tikiu, kad Dovivi liemenėlės gali būti patogiausios pasaulyje: be to, kad renkuosi natūralias ir prabangias medžiagas dar svarbiau, kad mano kūryba nepaklūsta jokioms apatinių siuvimo taisyklėms. Speciali technologija taikoma visoms liemenėlėms yra unikali ir tokia paini, kad gali būti pritaikyta tik mažam kiekiui pagal individualius išmatavimus siuvamų grožių.. :)

Darbas vyksta labai manloniai lėtai, prireikus pasitarnauja ne tik siuvimo mašina. Kad išbaigti delikačias smulkiausias detales ir užtikrinti krūtinės formavimą kartais pasitelkiama ir tiesiog įprasta adata su siūlu, daug kantrybės, vaizduotės ir meilės. Čia nėra jokių standartinių lekalų: kiekvienas gaminys gimsta specialiai pagal Jūsų užsakymą, todėl gali būti siuvama tiek pagal įprastus dydžius, tiek pagal Jūsų individualius išmatavimus. Visada rekomenduoju pagal individualius išmatavimus :)

su meile,

Dovivi įkūrėja Dovilė "

Kodėl Dovivi.bra yra BRA? nes viskas prasidėjo nuo liemenėlės: bandymu būdu sugalvota liemenėlės kaušelio įtempimo tecnologija puikiai tiko pakeisti atgyvenusias liemenėles su lankeliais. Metai iš metų gimė patogūs ir visiškai sveiki minkšti liemenukai ypatingi savo prisitaikymu ir išryškinimu subtiliausių moters kūno išlinkimų, bei itin draugiški moters sveikatai.

Prasidėjus nuo liemenėlės Dovivi.bra tapo ne tik iššūkiu nusistovėjusioms apatinių tendencijomis, bet ir kvietimu moterims atkreipti dėmesį į save: ką dėvi, kokia sudėtis, kaip jautiesi dėvėdama. Skirti dėmesio ne tik išvaizdai, bet ir mintims, pasitikėjimui. P r i s i m i n t i savo ypatingumą, kad viduje įsivyrautų harmonija.

Wear with Confidence

Go with Love

bottom of page